Jägersrovägen 8 B

Västra Kattarp/Hindby, Malmö kommun

Visa på karta

750 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    41,5 m²
    Våning
    1 av 4, hiss finns ej
    Avgift
    3 798 kr/mån
    Driftkostnad
    1 800 kr/år

Byggår
1955
Förening
Riksbyggens BRF Malmöhus nr 7
Energiklass
F
Pris/m²
18 072 kr/m²
En halv trappa upp finns denna rejäla mycket fräscha välplanerade lägenhet med bl.a. ett snyggt renoverat kök med plats för många runt bordet. Stort härligt vardagsrum med en liten mysig läshörna bredvid utgång till balkong med västerläge. Välkomnande hall där du har både badrum och en stor klädkammare. Snygga parkettgolv i hela lägenheten. Hela lägenheten har en fri utsikt med på sommaren härlig grönska. Trevlig inhägnad innergård med grillplats. Observera att angiven månadsavgift är inklusive obligatoriska tillägg,
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

Riksbyggens BRF Malmöhus nr 7

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling