Logotyp av Bjurfors Malmö HK
Logotyp av Bjurfors Malmö HK

Bomgatan 18

Västra Hamnen, Malmö kommun

Visa på karta

1 800 000 kr

1 895 000 kr-5 %

Bostaden är kommande

Bostaden förbereds inför försäljning och kan säljas innan den publiceras som till salu. Kontakta mäklaren om du är intresserad, så att du inte riskerar att missa din chans.

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    35 m²
    Våning
    6 av 8, hiss finns
    Avgift
    3 394 kr/mån

Byggår
2023
Förening
BRF Gymma
Energiklass
B
Pris/m²
51 429 kr/m²
Plus
Balkong
Hiss
Direkt innanför dörrarna möts känslan av nytt och fräscht i denna nyproducerade bostad i trevliga Brf Gymma. Vi tar hissen upp till våning 6 och erbjuds en yteffektiv och smart planerad planlösning. Neutrala och praktiska tillval i både kök och badrum skapar en trivsam atmosfär i lägenheten och på golvet har vi ett parkettgolv som blir genomgående i hela bostaden. Här erbjuds bland annat en balkong från vardagsrummet med trevlig utsikt mot förningens innergård samt bra förvarings lösningar i hallen. Västra Hamnen är idag ett av Malmös mest expansiva och trendiga bostadsområden och läget på Lilla Varvsgatan tillhör Västra Hamnens bästa med restauranger, butiker och badplats alldeles runt knuten vid Masttorget. I bostadens absoluta närområde finns flertalet mataffärer och apotek samt diverse träningsaktiviteter. Närheten till storstadspuls och salta bad lockar såväl gammal som ung. Välkommen att kontakta ansvarig fastighetsmäklare vid intresse.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Gymma

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling