Logotyp av LF Fastighetsförmedling Landskrona
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Landskrona

Artillerigatan 7A

Väster, Landskrona kommun

Visa på karta

350 000 kr

495 000 kr-29 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    111 m²
    Våning
    1 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    9 661 kr/mån

Byggår
1939
Förening
HSB BRF Landora i Landskrona
Energiklass
F
Pris/m²
3 153 kr/m²
Nu finns det möjlighet att förvärva denna bostadsrättslokal om 111kvm, belägen på utmärkt och strategiskt läge längs Artillerigatan! Här erbjuds en rymlig lokal med generösa ytor och stora fönsterpartier som skapar fina exponeringsmöjligheter. Lokalens öppna planlösning gör den lätt att anpassa till en rad olika verksamheter såsom förslagsvis kontor, salong eller som idag, massagesalong. Ett strålande tillfälle för den som vill skapa en blomstrande verksamhet!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Landora i Landskrona

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling