Logotyp av Widerlöv Nyproduktion
Logotyp av Widerlöv Nyproduktion

Slalomvägen 10

Väsjön, Sollentuna kommun

Visa på karta

1 445 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    30 m²
    Avgift
    2 572 kr/mån
    Driftkostnad
    5 580 kr/år

Byggår
2024
Förening
BRF Valla
Energiklass
C
Pris/m²
48 167 kr/m²
Premium
Uteplats
Hiss
Prissänkt och inflyttningsklar etta med stor uteplats och naturnära läge! En välplanerad etta där varje kvadratmeter är genomtänkt. Den öppna planlösningen mellan kök och vardagsrum skapar en rymlig känsla, samtidigt som det generösa ljusinsläppet ger en ljus och trivsam atmosfär. En stor uteplats vetter mot en lugn, grönskande innergård – perfekt för avkoppling. Smarta förvaringslösningar i form av skjutdörrsgarderob gör vardagen smidig. Här väntar ett unikt boende precis intill Väsjöbacken, där skidor och cykel enkelt kan tas direkt från ytterdörren. Med sjön Väsjön runt hörnet finns möjligheter till promenader längs vattnet och naturupplevelser året om. Sollentuna Centrum och pendeltåget ligger nära som tar dig in till city på ca 20 minuter. Till bostaden finns ett förråd i källaren. Bilderna i annonsen är från annan bostad i projektet.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Valla

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling