Logotyp av Mäklarringen Järfälla
Logotyp av Mäklarringen Järfälla

Jämtlandsgatan 99

Vällingby Råcksta, Stockholms kommun

Visa på karta

1 890 000 kr

Bostaden är kommande

Bostaden förbereds inför försäljning och kan säljas innan den publiceras som till salu. Kontakta mäklaren om du är intresserad, så att du inte riskerar att missa din chans.

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    36 m²
    Våning
    7 av 11, hiss finns
    Avgift
    2 565 kr/mån
    Driftkostnad
    2 817 kr/år

Byggår
2018
Förening
BRF Råckringen
Energiklass
C
Pris/m²
52 500 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Vill du veta mer om denna bostad? För mer information och anmälan till visning klickar du på knappen ”Läs mer hos mäklaren”
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Råckringen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling