Logotyp av Fastighetsbyrån Karlskrona
Logotyp av Fastighetsbyrån Karlskrona

Arklimästaregatan 30

Trossö, Karlskrona kommun

Visa på karta

745 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    22,5 m²
    Våning
    3 av 7, hiss finns
    Avgift
    1 694 kr/mån
    Driftkostnad
    4 425 kr/år

Byggår
1961
Förening
BRF Borgmästaren
Energiklass
C
Pris/m²
33 111 kr/m²
Premium
Hiss
Funktionell enrumslägenhet med välplanerade kvadratmetrar! Centralt läge med det mesta inom några minuters räckhåll. Nyrenoverat pentry från -20 och helkaklat badrum som renoverades i samband med stambyte. Perfekt förstagångsboende, pendlings eller övernattningslägenhet! Välskött och stabil förening med låg månadsavgift. Hiss och gemensam takterras. Varmt välkomna på visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Borgmästaren

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling