Logotyp av Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
Logotyp av Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla

Sigrids väg 29, lgh 32

Trädgårdsstaden, Upplands-Bro kommun

Visa på karta

1 248 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    29 m²
    Våning
    2 av 4, hiss finns
    Avgift
    3 199 kr/mån
    Driftkostnad
    2 400 kr/år

Byggår
2023
Förening
Riksbyggen BRF Odlingslunden
Energiklass
C
Pris/m²
43 034 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Tidsbegränsat erbjudande, prissänkt 30%! Riksbyggen står för rabatten så föreningen inte drabbas. Nya och rejält sänkta priser i hela projektet (Riksbyggen Brf Odlingslunden)! Trevlig och prisvärd 1:a med hög standard och balkong i soligt läge mot innergården . Här får du en unik design av fräscha köksluckor, stilfullt kakel, moderna beslag och slitstarka bänkskivor. Dessutom har du naturen runt hörnet och pendeln på promenadavstånd. OBS! Bilderna på annonsen är från en annan lägenhet. Mycket fin byggnad och trevlig miljö på innergården. Kontakta oss om ni önskar titta på den här, eller någon annan lägenhet i föreningen. Kontakta oss för mer information. Lägenhetsväljaren: https://view.wec360.com/riksbyggen/brf-odlingslunden/1/VjV0NP8Q
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

Riksbyggen BRF Odlingslunden

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling