Logotyp av OBOS i Sverige
Logotyp av OBOS i Sverige

Bobergsgatan

Stockholms kommun

Visa på karta

3 045 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    35 m²
    Avgift
    3 590 kr/mån

Pris/m²
87 000 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Smart planerad etta om 35 kvm med sovalkov, öppet kök och allrum samt balkong i västerläge. Rymligt badrum med tvättmöjligheter, klädkammare och bra förvaring. Välj kostnadsfritt mellan fyra designlinjer. Inflyttning planerad från Kvartal 2 2028. Välkommen på visning i OBOS Bostadsbutik på Bobergsgatan 61. Se aktuella visningstider på vår hemsida. Denna bostad kan köpas med OBOS Deläga. Det innebär att du köper minst 50 % av bostaden och bor i hela. För den del du inte äger betalar du en samäganderättsavgift till OBOS. För att köpa med Deläga behöver du vara OBOS-medlem.