Borttagen den 13 maj 2026

Fatburs brunnsgata 17, 6 tr har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Fatburs brunnsgata 17, 6 tr

Södermalm, Stockholms kommun

2 950 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
1 rum
Boarea
31,5 m²
Byggår
1991

Avgift
2 458 kr/mån
Pris/m²
93 651 kr/m²

Kontakta mäklaren

Emilia SusnjevicBjurfors Södermalm
Emilia Susnjevic
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad