Logotyp av LF Fastighetsförmedling Västerås
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Västerås

Sevallagatan 5B

Skiljebo, Västerås kommun

Visa på karta

595 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    32,5 m²
    Våning
    8, hiss finns
    Avgift
    2 454 kr/mån
    Driftkostnad
    4 800 kr/år

Förening
HSB BRF Skogslyckan i Västerås
Energiklass
F
Pris/m²
18 308 kr/m²
Premium
Hiss
Välkommen till Sevallagatan 5B och denna välplanerade etta om 32,5 kvm. Lägenheten erbjuder ett ljust allrum med plats för både säng och soffgrupp, praktiskt kök samt ett renoverat badrum. Här bor du i en stabil förening med låg månadsavgift och hiss i huset. Närhet till service, grönområden och goda kommunikationer gör detta till ett mycket bekvämt boende. Skiljebo är ett populärt och lugnt bostadsområde med närhet till matbutiker, service och träningsmöjligheter. Goda bussförbindelser tar dig smidigt till Västerås city och Mälardalens universitet. Anmäl ert intresse via vår hemsida (Läs mer hos mäklaren).
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Skogslyckan i Västerås

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling