Borttagen den 13 maj 2026

Varmfrontsgatan 4 har troligtvis blivit såld

Varmfrontsgatan 4

Skarpnäck, Stockholms kommun

2 225 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
1 rum
Boarea
41 m²
Byggår
1984

Avgift
3 547 kr/mån
Driftkostnad
3 600 kr/år
Pris/m²
54 268 kr/m²

Kontakta mäklaren

Arash JamieMäklarringen Sollentuna
Arash Jamie

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad