Logotyp av GESON MÄKLARE
Logotyp av GESON MÄKLARE

Uppsalavägen 23A

Rimbo, Norrtälje kommun

Visa på karta

895 000 kr

1 050 000 kr-15 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    34 m²
    Våning
    1 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    3 953 kr/mån
    Driftkostnad
    12 500 kr/år

Byggår
2018
Förening
BRF Tranan i Rimbo
Energiklass
D
Pris/m²
26 324 kr/m²
Plus
Uteplats
Välkommen till denna fina hörnlägenhet 1 rok i centrala Rimbo med egen uteplats. Inga trappor. Bra planlösning och fint ljusinsläpp! Byggår 2018. Kök med matplats. Hällspis, fläkt & kyl/frys. Möjlighet till egen diskmaskin. Vardagsrum med utgång till uteplats mot söder. Ekparkett och målade väggar. Stort kaklat badrum med ny kombinerad tvättmaskin/torktumlare, dusch, handfat, WC och handdukstork. Fiber finns indraget. Säljaren har hyrt parkering av föreningen för 200 kr per månad. Gångavstånd till centrum med bussar, butiker m.m. Bra pendlingsavstånd till Stockholm, Arlanda, Norrtälje och Uppsala. Läs mer på mäklarsida... Visning enligt ö.k. Välkommen att boka tid med mäklare! Acceptpris 895 000 kr. Tillträde enligt ö.k.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Tranan i Rimbo

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling