1/16

595 000 kr
Om bostaden
Bostadstyp
Lägenhet
Antal rum
1 rum
Boarea
40,5 m²
Våning
1 av 3, hiss finns ej
Avgift
2 754 kr/mån
Byggår
1953
Förening
BRF Sågställaren
Energiklass
E
Pris/m²
14 691 kr/m²
Antal besök
179
Premium
Nu har du möjligheten att förvärva denna stilrena ettan i populära Östermalm!
Denna bostad erbjuder en centralt belägen boendemiljö med en modern känsla och alla bekvämligheter precis runt hörnet. Med en yta på 40,5 kvadratmeter erbjuder bostaden smarta och effektiva lösningar som utnyttjar varje kvadratmeter på bästa sätt. Lägenheten är i bra skick med ett trivsamt och fullutrustat kök samt helkaklat badrum. Allrummet erbjuder gott om utrymme för soffgrupp och plats för säng.
Perfekt för dig som uppskattar fräscha ytskikt , smarta lösningar och en central boendemiljö. Med närhet till olika bekvämligheter som affärer, restauranger, universitetet, gym, livsmedelsbutiker och kommunikationsmöjligheter är detta ett bekvämt och trivsamt hem att komma tillbaka till varje dag. Missa inte chansen att äga denna stilrena och funktionella bostaden med prisvärd avgift!
Varmt välkomna med er visningsanmälan!

Vinnare - Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025