Logotyp av BOSTHLM Årsta
Logotyp av BOSTHLM Årsta

Turingevägen 42

Örby, Stockholms kommun

Visa på karta

1 595 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    25 m²
    Avgift
    2 467 kr/mån
    Driftkostnad
    2 400 kr/år

Förening
BRF Fältlyckan 1
Energiklass
E
Pris/m²
63 800 kr/m²
Premium
Ring för visning! Välkommen till den pärla som ligger mitt i Örbys villaidyll! Här är det bara att flytta in då skicket är genomgående fräscht med nymålade väggar, fullutrustat kök samt en generös storlek på badrummet. Här erbjuds en modern stil med öppen planlösning belägen i ett mysigt område med mycket grönska och närhet till kommunikationer som buss och tåg samt livsmedelsbutiker, restauranger och gym och mycket mer. Härifrån till Stockholm central tar man sig på ca. 20 min. Följande renoveringar har gjorts i bostaden: 2025 Nymålad 2025 Nya fönsterbänkar 2024 Ny LED belysning köksbänk 2021 Ny toalett 2018 Nya persienner 2017 Säkerhetsdörr (Daloc) 2017 Helrenoverat golv och nya lister 2017 Ny diskmaskin 2017 Nytt och helrenoverat kök med nya vitvaror 2017 Nydragen el (LED belysning, nya strömbrytare, vägguttag, elmätare & nytt proppskåp) 2017 Ny hall med klinkers och golvvärme
Läs mer hos mäklaren
Logotyp av BOSTHLM Årsta

Räkna på ditt nya boende

BRF Fältlyckan 1

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling