Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Nyköping

Smålandsvägen 4C

Oppeby, Nyköpings kommun

Visa på karta

470 000 kr

Bostaden är kommande

Bostaden förbereds inför försäljning och kan säljas innan den publiceras som till salu. Kontakta mäklaren om du är intresserad, så att du inte riskerar att missa din chans.

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    32 m²
    Våning
    1 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    2 167 kr/mån
    Driftkostnad
    3 060 kr/år

Byggår
1949
Förening
BRF Släbro nr 1
Energiklass
E
Pris/m²
14 688 kr/m²
Premium
Välkommen till Smålandsvägen 4C och denna väldisponerade etta i trivsamma Oppeby! Endast en halv trappa upp i huset hittar ni denna välplanerade lägenhet om 32 kvm. Ni välkomnas av en trevlig hall med förvaringsmöjligheter i en garderob, ett luftigt och ljust vardagsrum med sov alkov. Här finns plats för soffgrupp, säng och en mindre arbetsplats. Välutrustad kokvrå samt ett fräscht duschrum. Stabil och trivsam förening med en avgift på 1950 kr/ mån inkl värme vatten och sophantering. Trevlig innergård med gemensam uteplats. Till lägenheten hör ett vindsförråd och en matkällare Naturnära och attraktivt läge med närhet till bland annat vackra promenadstråk, fina grönområden, lekplatser, skolor och förskolor. Dagligvarubutik ligger precis runt hörnet, konditori en kort promenad bort och centrum nås enkelt med cykel. Åker man kommunalt eller kör bil går det snabbt att ta sig till Skavsta flygplats. Välkommen att anmäla ditt intresse.
Läs mer hos mäklaren
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Guldhemmets logotyp

Vinnare - Årets Mäklarpersonlighet

Guldhemmet 2021

Räkna på ditt nya boende

BRF Släbro nr 1

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling