Logotyp av SkandiaMäklarna Haninge
Logotyp av SkandiaMäklarna Haninge

Centralgatan 26D

Nynäshamns kommun

Visa på karta

995 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    41,5 m²
    Våning
    1 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    3 756 kr/mån
    Driftkostnad
    6 060 kr/år

Byggår
1951
Förening
BRF Bergkastellet
Energiklass
D
Pris/m²
23 976 kr/m²
Premium
Endast privata visningar, ring mäklaren för att boka tid. Välkommen till denna trevliga bostad med nära till det mesta. Här finns chansen att förvärva ett riktigt smidigt boende med bra planlösning och gott om plats för förvaring både i hallen och i separat klädkammare. Man har två egna förråd som också tillhör lägenheten, ett på samma våningsplan som bostaden samt ett rymligt förråd på vinden. Stort kök med bra arbetsytor, skåpsförvaring samt matplats vid fönster. Lättmöblerat rum med fint burspråk och stora fönster. Tvättstuga finns i porten en trappa ner, allt inom räckhåll för ett praktiskt och smidigt boende. Kontakta mäklare för mer info och privat visning.
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Bergkastellet

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling