Logotyp av Fastighetsbyrån Malmö
Logotyp av Fastighetsbyrån Malmö

Östra Farmvägen 19 AA

Norra Sorgenfri, Malmö kommun

Visa på karta

585 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    35 m²
    Våning
    2, hiss finns
    Avgift
    6 574 kr/mån
    Driftkostnad
    1 752 kr/år

Byggår
2021
Förening
BRF ØF17 i Malmö
Pris/m²
16 714 kr/m²
Premium
Hiss
Välkommen till denna ljusa och välplanerade 1 rok om 35 kvm, belägen i ett bostadskomplex som kombinerar innovativ arkitektur med framtidens hållbara lösningar. Byggnaden färdigställdes 2021 och utmärker sig med sin industriella design och miljösmarta helhetstänk – här produceras elen lokalt, mobiliteten är genomtänkt och boendekvaliteten kompromisslös. Bostaden erbjuder ett effektivt planerat boende med öppna ytor, stora fönster och modern standard i varje detalj. Perfekt för dig som söker ett stilrent första hem, ett pendlarboende eller en smart investering. Tack vare den unika Bosam-modellen får du dessutom en trygg väg in på bostadsmarknaden. Med fast ränta, tydlig amorteringsplan och lägre ekonomiska trösklar blir det möjligt för fler att förverkliga drömmen om ett eget hem – utan att behöva oroa sig för räntehöjningar. Det här är inte bara ett boende – det är ett smartare sätt att leva.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF ØF17 i Malmö

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling