Logotyp av Fastighetsbyrån Sala
Logotyp av Fastighetsbyrån Sala

Björkvägen 1A

Morgongåva, Heby kommun

Visa på karta

325 000 kr

450 000 kr-28 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    39,3 m²
    Våning
    3 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    3 521 kr/mån
    Driftkostnad
    4 341 kr/år

Byggår
1956
Förening
BRF Björken
Energiklass
E
Pris/m²
8 270 kr/m²
Balkong
- PRISSÄNKT! - Nu ges tillfälle att förvärva en renoverad etta med balkong högst upp i huset. Bostaden har ett modernt kök som öppnats upp mot rummet samt ett helkaklat och stamrenoverat duschrum med tvättmaskin. Fiber finns installerat. I Morgongåva bor du nära naturen med såväl sjöar som skog. Promenadavstånd till Ica Nära och tågstation med täta avgångar till Uppsala/Sala. Perfekt lägenhet för dig som flyttar hemifrån, pluggar eller jobbar på något av e-handelsföretagen på orten. Möjlighet till snabbt tillträde.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Björken

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling