Logotyp av Bo Lundvall & Son
Logotyp av Bo Lundvall & Son

Linnégatan 12

Mariekäll, Södertälje kommun

Visa på karta

1 350 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    46,5 m²
    Våning
    3, hiss finns ej
    Avgift
    4 190 kr/mån

Förening
HSB BRF Klintonia i Södertälje
Energiklass
E
Pris/m²
29 032 kr/m²
Här bor man i en ljus och fin renoverad lägenhet med fönster i flera väderstreck, i en stabil HSB förening. Sober färgsättning, genomtänkta förvaringslösningar och välplanerat! Bostadens yta disponeras på hall med skjutdörrsgarderob och förråd, helkaklat badrum med tvättmaskin, kök och vardagsrum med en avgränsande del för säng. Bostaden ligger i ett attraktivt område med gångavstånd till mataffär, kommunikationer, Södertälje C och dess utbud. Tveka inte på att kontakta ansvarig mäklare för ytterligare information! Kontakta ansvarig mäklare för tidsbokning.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Klintonia i Södertälje

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling