Logotyp av SkandiaMäklarna Trollhättan
Logotyp av SkandiaMäklarna Trollhättan

Hovslagaregatan 23

Kronogården, Trollhättans kommun

Visa på karta

177 000 kr

190 000 kr-7 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    36 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    3 299 kr/mån
    Driftkostnad
    2 400 kr/år

Byggår
1968
Förening
HSB BRF Stigbygeln i Trollhättan
Energiklass
C
Pris/m²
4 917 kr/m²
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Stigbygeln i Trollhättan

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling