Borttagen den 12 maj 2026

Genvägen 15A har troligtvis blivit såld

Genvägen 15A

Karlslund, Östersunds kommun

1 075 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
1 rum
Boarea
33,8 m²
Byggår
1962

Avgift
2 057 kr/mån
Driftkostnad
1 000 kr/år
Pris/m²
31 805 kr/m²

Kontakta mäklaren

Marcus AhlqvistErik Olsson Fastighetsförmedling
Marcus Ahlqvist

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad