Borttagen före visning

Gröngölingsgatan 5 har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Gröngölingsgatan 5

Järvastaden, Solna kommun

1 850 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
1 rum
Boarea
33,5 m²
Balkong
Nej

Avgift
2 394 kr/mån
Pris/m²
55 224 kr/m²

Kontakta mäklaren

Peter BjörklundLF Fastighetsförmedling Solna
Peter Björklund

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad