Borttagen den 12 maj 2026

Månadsvägen 26 har troligtvis blivit såld

Månadsvägen 26

Jakobsberg, Järfälla kommun

1 050 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
1 rum
Boarea
27,5 m²
Byggår
1961

Avgift
3 136 kr/mån
Driftkostnad
3 600 kr/år
Pris/m²
38 182 kr/m²

Kontakta mäklaren

Camilla LindqvistMäklarringen Järfälla
Camilla Lindqvist

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad