Logotyp av Fastighetsbyrån Båstad
Logotyp av Fastighetsbyrån Båstad

Krikonslingan 13, lgh C2:3

Hemmeslöv, Båstads kommun

Visa på karta

1 245 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    34 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns
    Avgift
    2 373 kr/mån
    Driftkostnad
    15 492 kr/år

Byggår
2022
Förening
BRF Heden i Båstad
Energiklass
C
Pris/m²
36 618 kr/m²
Premium
Hiss
Välkommen till en ljus och välplanerad enrummare i omtyckta Hemmeslöv, Båstad – perfekt för dig som söker ett modernt boende med närhet till både hav och natur. Här möts du av en genomtänkt planlösning där varje kvadratmeter är välplanerad. Det ljusa och stilrena köket har utrustats med vitvaror i rostfritt. Det fräscha badrummet med praktisk tvättavdelning gör vardagen smidig. Lägenheten ligger i på andra plan och har en egen balkong– en perfekt plats att njuta av soliga dagar, en kopp kaffe eller en god bok. Med bara en kort promenad till stranden väntar salta dopp och härliga sommarkvällar. Området är lugnt och charmigt, omgärdat av vacker natur som bjuder in till promenader och cykelturer. Du bor dessutom nära Båstads centrum med sitt rika utbud av restauranger, butiker och aktiviteter – allt du behöver finns inom räckhåll. Välkommen hem till en bostad där det är lätt att trivas – och leva!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Heden i Båstad

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling