Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Åre
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Åre

Olslingan 4

Härjedalens kommun

Visa på karta

1 990 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    36 m²
    Avgift
    2 550 kr/mån

Pris/m²
55 278 kr/m²