Logotyp av Fastighetsbyrån Sollentuna
Logotyp av Fastighetsbyrån Sollentuna

Sänkhagsvägen 6B

Häggvik, Sollentuna kommun

Visa på karta

1 295 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    27 m²
    Våning
    0 av 4, hiss finns
    Avgift
    2 847 kr/mån

Byggår
2023
Förening
BRF Häggviks Dunge
Energiklass
C
Pris/m²
47 963 kr/m²
Premium
Uteplats
Hiss
- Nära kommunikationer - Fräscht från 2023 - Trälagd uteplats i söderläge - Bra materialval. - Yteffektiv
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Häggviks Dunge

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling