1/14

595 000 kr
730 000 kr-18 %
Om bostaden
Bostadstyp
Lägenhet
Antal rum
1 rum
Boarea
37 m²
Våning
3 av 3, hiss finns ej
Avgift
3 448 kr/mån
Driftkostnad
7 886 kr/år
Förening
BRF Haga II
Pris/m²
16 081 kr/m²
Välkommen till denna välplanerade lägenhet om 37 kvm – perfekt för dig som söker ett smidigt boende med närhet till både cityliv och grönområden. Lägenheten är dessutom en av de billigaste ettorna i Norrköping sett till pris per kvadratmeter.
Lägenheten erbjuder ett praktiskt kök med plats för matbord, ett rymligt duschrum samt ett allrum som rymmer både säng och vardagsrumsdel.
En utmärkt möjlighet för dig som söker din första bostad, pluggar eller behöver ett smidigt övernattningsalternativ. Du blir en del av en trygg och välskött förening där gym och hobbyrum ingår utan extra kostnader. Här bor du nära både grönska och bra kommunikationer, samtidigt som Ingelsta Handels stora utbud bara är en kort resa bort. Dessutom tar du dig enkelt med cykel till campus, resecentrum och centrala Norrköping.