Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling

Lundbovägen 19B

Granlo, Sundsvalls kommun

Visa på karta

695 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    49,3 m²
    Våning
    -1 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    3 842 kr/mån
    Driftkostnad
    3 500 kr/år

Förening
HSB BRF Lundbo i Sundsvall
Energiklass
D
Pris/m²
14 097 kr/m²
Välkommen till Lundbovägen 19B och denna välplanerade bostadsrätt om cirka 50 kvm, fördelad på ett rum och kök. Här presenteras en bostad som präglas av fina och smakfulla ytskikt. Du välkomnas av en hall med goda avhängningsmöjligheter och förvaring i garderober. Vidare når du det ljusa och smakfullt inredda köket med moderna vitvaror och plats för matbord. Vardagsrummet erbjuder harmonisk färgsättning samt utrymme för både soffa och säng. Härifrån nås även den härliga uteplatsen. Lägenheten har dessutom ett fräscht och helkaklat duschrum med WC. Varmt välkommen att boka in dig på visning eller kontakta ansvarig mäklare Rasmus Israelsson vid frågor!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Lundbo i Sundsvall

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling