Logotyp av JM AB
Logotyp av JM AB

Spinnerigatan 11

Gamlestaden, Göteborgs kommun

Visa på karta

1 945 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    34 m²
    Våning
    2, hiss finns
    Avgift
    3 070 kr/mån

Pris/m²
57 206 kr/m²
Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Yteffektiv enrummare med avskild sovalkov, bra förvaringslösningar och balkong. Bostaden har en naturlig uppdelning mellan funktioner och ett socialt kök och vardagsrum i öppen planlösning. Stilren inredning, helkaklat badrum och kombimaskin gör boendet både bekvämt och lättskött.