Borttagen den 13 maj 2026

Paradisgatan 25 H har troligtvis blivit såld

Paradisgatan 25 H

Gamla Masthugget, Göteborgs kommun

2 390 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
1 rum
Boarea
34,6 m²
Byggår
1931

Avgift
3 181 kr/mån
Driftkostnad
3 000 kr/år
Pris/m²
69 075 kr/m²

Kontakta mäklaren

Hilda FermBjurfors Göteborg City
Hilda Ferm
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad