Logotyp av Notar by Pontuz Löfgren
Logotyp av Notar by Pontuz Löfgren

Jägarevägen 6A

Funkabo, Kalmar kommun

Visa på karta

650 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    39,5 m²
    Våning
    1 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    3 417 kr/mån
    Driftkostnad
    4 488 kr/år

Byggår
1958
Förening
HSB BRF Tallhagen 1 i Kalmar
Energiklass
E
Pris/m²
16 456 kr/m²
Premium
Balkong
Kontakta ansvarig mäklare för visning! Bosätt dig i ett hem som ligger en halv trappa upp som inrymmer hall med utmärkt förvaring, avskilt kök och ett allrum där du får plats med allt du önskar dig. Här når du även balkongen som kommer bli en av dina favoritplatser! Här bor du i en välskött förening med bra läge i Funkabo som har närhet till universitet, natur, hav, mataffär och kommunikationer. Läget är utmärkt för dig som är student, förstagångsköpare eller för dig som söker en övernattningslägenhet. Föreningen har dessutom en välskött innergård med bland annat grillmöjligheter. Välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren
Logotyp av Notar by Pontuz Löfgren
Guldhemmets logotyp

Vinnare - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Guldhemmets logotyp

Vinnare - Årets Mäklarkontor

Guldhemmet 2020

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Tallhagen 1 i Kalmar

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling