Borttagen den 12 maj 2026

Doktor Widerströms Gata 16, 1,5 tr har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Doktor Widerströms Gata 16, 1,5 tr

Fruängen, Stockholms kommun

2 095 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
1 rum
Boarea
40 m²
Byggår
1955

Avgift
2 739 kr/mån
Pris/m²
52 375 kr/m²

Kontakta mäklaren

Andreas TidTradition Mäkleri
Andreas Tid

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad