Logotyp av LF Fastighetsförmedling Huddinge
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Huddinge

Terapivägen 14A

Flemingsberg, Huddinge kommun

Visa på karta

1 050 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    33 m²
    Våning
    -1 av 11, hiss finns
    Avgift
    3 774 kr/mån
    Driftkostnad
    3 720 kr/år

Byggår
1975
Förening
HSB BRF Kullen i Huddinge
Energiklass
F
Pris/m²
31 818 kr/m²
Balkong
Hiss
Välkommen till en ljus och stilfull lägenhet med en smart och trivsam planlösning som maximerar varje kvadratmeter. Här möts du av ett modernt kök med fina materialval, ett öppet och luftigt vardagsrum med naturlig plats för både soffgrupp och matbord samt en praktisk sovalkov som ger en avskild sovplats. Det fräscha badrummet är delvis kaklat och smakfullt inrett. Som kronan på verket finns en underbar inglasad balkong – en perfekt plats för avkoppling med utsikt över det lugna området. Förrådet och garaget är lättillgängligt och ligger på samma våningsplan i anslutning till bostaden. Terapivägen 14A ligger i ett lugnt och naturnära område, omgiven av grönska och härliga promenadstråk. Här bor du med direkt närhet till populära Flottsbro friluftsområde – perfekt för dig som uppskattar skidåkning, vandring, bad eller andra utomhusaktiviteter året runt. Läget är dessutom optimalt för både studenter och yrkesverksamma inom vård och utbildning, med Södertörns Högskola, Karolinska Institutet, KTH Syd och Karolinska Universitetssjukhuset i Huddinge på bekvämt avstånd. Här kombineras det bästa av två världar – naturskön miljö och ett strategiskt läge nära stadens kunskapsnav. En perfekt plats för dig som vill bo bekvämt, med kvalitet i vardagen och närhet till det mesta.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Kullen i Huddinge

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling