Borttagen den 13 maj 2026

Köpmansgatan 3b har troligtvis blivit såld

Köpmansgatan 3b

Centrum, Falkenbergs kommun

985 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
1 rum
Boarea
43 m²
Byggår
1965

Avgift
2 904 kr/mån
Driftkostnad
8 616 kr/år
Pris/m²
22 907 kr/m²

Kontakta mäklaren

Janna MalcolmMäklarhuset Falkenberg
Janna Malcolm

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad