Borttagen den 12 maj 2026

Ringvägen 25D har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Ringvägen 25D

Centrum, Bodens kommun

785 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
1 rum
Boarea
42 m²

Avgift
2 948 kr/mån
Driftkostnad
4 284 kr/år
Pris/m²
18 690 kr/m²

Kontakta mäklaren

Åsa AdeholmSvensk Fastighetsförmedling Boden
Åsa Adeholm

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad