Logotyp av LF Fastighetsförmedling Upplands Väsby
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Upplands Väsby

Optimusvägen 15G

Centralt, Upplands Väsby kommun

Visa på karta

1 195 000 kr

Bostaden är kommande

Bostaden förbereds inför försäljning och kan säljas innan den publiceras som till salu. Kontakta mäklaren om du är intresserad, så att du inte riskerar att missa din chans.

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    31 m²
    Våning
    1 av 4, hiss finns
    Avgift
    3 918 kr/mån
    Driftkostnad
    5 400 kr/år

Byggår
2014
Förening
BRF Kanonen
Energiklass
C
Pris/m²
38 548 kr/m²
Premium
Uteplats
Hiss
Välplanerad 1:a i nästintill nyskick, centralt läge och en bra avgift! Lägenheten med byggår 2014 är utrustad med allt du behöver, genomgående ekparkett och vitmålade väggar samt ljusinsläpp från två håll. Öppet kök med rymlig matplats och ett rum med sovalkov vilket ger plats för sällskap och umgänge. Helkaklat duschrum med kombinerad tvätt/tork. Utanför lägenheten finns en stenlagd uteplats mot föreningens trevliga innergård, här finns plats för exempelvis bord och stolar. Centralt men ändå lugnt läge, gym på andra sidan gatan och endast några minuters gångavstånd till Upplands Väsby station med kommunikationer och Väsby centrum för handel. Hör gärna av er till ansvarig mäklare för mer information.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Kanonen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling