Borttagen den 14 maj 2026

Smedsgatan 4A har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Smedsgatan 4A

Centralt, Sandvikens kommun

395 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
1 rum
Boarea
37,6 m²
Byggår
1968

Avgift
3 056 kr/mån
Driftkostnad
4 065 kr/år
Pris/m²
10 505 kr/m²

Kontakta mäklaren

Synnöve JemtErik Olsson Fastighetsförmedling
Synnöve Jemt

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad