Logotyp av Rydfors fastighetsmäkleri
Logotyp av Rydfors fastighetsmäkleri

Östermalmsgatan 37C

CENTRALT, Motala kommun

Visa på karta

260 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    19 m²
    Våning
    1
    Avgift
    1 911 kr/mån
    Driftkostnad
    960 kr/år

Byggår
1954
Förening
HSB BRF Almen i Motala
Energiklass
D
Pris/m²
13 684 kr/m²
Varmt välkommen till denna etta på Östermalmsgatan med möjlighet till omgående tillträde! Denna är belägen med kortavstånd till nödvändigheter som livsmedelsbutik, pendeln, gymnasium samt gym och simhall. Perfekt förstagångsköp eller för dig som är student. Låg avgift om 1 911 kr med hushållsel inräknat.
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Almen i Motala

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling