Logotyp av SkandiaMäklarna Norrköping
Logotyp av SkandiaMäklarna Norrköping

S:t Olofsgatan 40

Centralt, Söder, Norrköpings kommun

Visa på karta

845 000 kr

Bostaden är kommande

Bostaden förbereds inför försäljning och kan säljas innan den publiceras som till salu. Kontakta mäklaren om du är intresserad, så att du inte riskerar att missa din chans.

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    30 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    2 610 kr/mån
    Driftkostnad
    5 400 kr/år

Förening
BRF Klingstad nr 4
Energiklass
G
Pris/m²
28 167 kr/m²
Premium
Välkommen till denna Söderpärla! Med sina smarta 30 kvm finner vi ett funktionellt och renoverat kök med plats för matbord, ett helkaklat badrum med smakfull inredning och ett vardagsrum med fönster i två väderstreck. Ljus och smakfullt hem som passar utmärkt som ditt första boende eller övernattningslägenhet! Här bor du i hjärtat av Söder i en välskött bostadsrättsförening som förvaltas av Riksbyggen, omgiven av vackra parker och grönområden och med gångavstånd till mataffär, restaurang, gym och kommunikationer. Välkommen hem!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Klingstad nr 4

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling