Logotyp av Bjurfors Ystad
Logotyp av Bjurfors Ystad

Borgmästaregatan 1C

Centrala Ystad, Ystads kommun

Visa på karta

995 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    34,9 m²
    Avgift
    2 098 kr/mån
    Driftkostnad
    4 800 kr/år

Förening
BRF Falken 13
Energiklass
B
Pris/m²
28 510 kr/m²
Premium
Hiss
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Falken 13

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling