Logotyp av Fastighetsbyrån Lund
Logotyp av Fastighetsbyrån Lund

Vetenskapsgatan - lgh 1102

Brunnshög, Lunds kommun

Visa på karta

1 795 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    33,5 m²
    Våning
    2 av 5, hiss finns
    Avgift
    3 310 kr/mån
    Driftkostnad
    3 684 kr/år

Byggår
2026
Pris/m²
53 582 kr/m²
Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Lägenhet där varje kvadratmeter är genomtänkt. Här bor du bekvämt med plats för både vardag och det du tycker om mest. Förvaringen är smidig tack vare ett tillhörande förråd. Förrådsutrymmet kan också nyttjas till en sovalkov. Balkongen på 8,5 kvadrat som ligger in mot gården är rymlig och blir en naturlig förlängning av hemmet, perfekt för odling, avkoppling och soliga dagar.
Läs mer om bostaden
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Upptäck projektet

Räkna på ditt nya boende

Föreningen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling