Logotyp av Strand fastighetsförmedling AB
Logotyp av Strand fastighetsförmedling AB

Tvillingarnas gata 334

Brandbergen, Haninge kommun

Visa på karta

995 000 kr

895 000 kr+11 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    31 m²
    Våning
    2, hiss finns
    Avgift
    3 445 kr/mån

Förening
HSB BRF Söderby 2:14
Energiklass
E
Pris/m²
32 097 kr/m²
Hiss
Välkommen till denna fantastiska och stilrent renoverade etta på Tvillingarnas gata 334, där ljuset strömmar in genom de stora fönstren och skapar en ljus och inbjudande atmosfär. Här erbjuds en helt inflyttningsklar och harmonisk bostad med en smart och välplanerad layout som utnyttjar varenda meter. Välkommen till Tvillingarnas gata 334! Här välkomnas du in i en praktisk hall som erbjuder förvaring i platsbyggd garderob. perfekt för att hålla hallen välkomnande! Det genomtänkta vardagsrummet är hjärtat i lägenheten och erbjuder oändliga möjligheter. Här finns det gott om plats för både en myssoffa, en TV-möbel och en bäddsoffa eller säng, vilket gör det till en perfekt heltidsbostad eller ett hem för studier och arbete. Köket är funktionellt och välutrustat med gott om skåpluckor och arbetsyta, vilket gör vardagsmatlagningen till en ren njutning. Bostaden avslutas med ett rymligt badrum som har ett bekvämt badkar, wc och handfat. Välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Söderby 2:14

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling