1/24

240 000 kr
290 000 kr-17 %
Om bostaden
Bostadstyp
Lägenhet
Antal rum
1 rum
Boarea
13,7 m²
Avgift
1 898 kr/mån
Förening
BRF Bödabaden
Pris/m²
17 518 kr/m²
Premium
Välkomna till en trivsam praktisk lägenhet i Bödabadens bostadsrättsförening. Här bor du med ca 300 meter från Bödabuktens fantastiska milslånga sandstrand och hav. Med all service som behövs endast på några minuters gångavstånd. Den här lägenheten fungerar utmärkt för dig som letar efter något att kunna hyra ut eller för dig som vill ha ett praktiskt litet enkelt lättskött boende där du bara kan låsa dörren och åka utan att behöva fundera på något. Planlösningen fördelar sig över kök, allrum och sovrum i en öppen planlösning, en praktisk klädkammare samt ett badrum. I anslutning till allrummet så finns ett härligt trädäck i vinkel som är en förlängning av allrummet på årets varmare dagar. Välkomna på visning!