Logotyp av Fastighetsbyrån Bålsta
Logotyp av Fastighetsbyrån Bålsta

Bålstavägen 6A

Bålsta - Gamla Bålsta, Håbo kommun

Visa på karta

1 395 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    41,5 m²
    Våning
    1 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    3 723 kr/mån
    Driftkostnad
    3 411 kr/år

Byggår
1963
Förening
HSB BRF 114 Solhem i Bålsta
Energiklass
E
Pris/m²
33 614 kr/m²
Balkong
I den populära äldre delen av Bålsta intill ett bra utbud av restauranger är denna lägenhet bekvämt belägen en halvtrappa upp med balkong. Bra planerad för att maximera yta och förvaringsmöjligheter med flera platsbyggda garderober. Ljust och praktiskt kök, helkaklat badrum med golvvärme och förberett för tvättmaskin. En balkong i soligt läge och utsikt över innergården. 2025 drogs elen om och en ny elcentral installerades. Stabil förening med möjlighet till parkering med elbilsladdare.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF 114 Solhem i Bålsta

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling