Logotyp av LF Fastighetsförmedling Aneby
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Aneby

Torsgatan 1A

Aneby, Aneby kommun

Visa på karta

250 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    33 m²
    Våning
    3 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    2 635 kr/mån
    Driftkostnad
    1 800 kr/år

Förening
HSB BRF Blåsippan i Aneby
Energiklass
D
Pris/m²
7 576 kr/m²
På adressen Torsgatan 1A presenterar vi nu en smakfull enrumslägenhet om 33 kvm med låg avgift (2 429 kr/mån). Ljust allrum med ekparkett och fint kök från epoq är bara några utav fördelarna med denna trevliga lägenhet med vacker utsikt mot söder. Bostaden har bekväma avstånd till både centrum, skolor, kommunikation och natur. Välkommen att boka in dig på visning!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Blåsippan i Aneby

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling