Logotyp av LF Fastighetsförmedling Hägersten
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Hägersten

Götalandsvägen 213B

Älvsjö, Stockholms kommun

Visa på karta

2 095 000 kr

1 995 000 kr+5 %

Bostaden är kommande

Bostaden förbereds inför försäljning och kan säljas innan den publiceras som till salu. Kontakta mäklaren om du är intresserad, så att du inte riskerar att missa din chans.

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    34 m²
    Våning
    1 av 5, hiss finns
    Avgift
    3 181 kr/mån

Byggår
2017
Förening
BRF On Track
Energiklass
C
Pris/m²
61 618 kr/m²
Max
Uteplats
Hiss
Accepterat pris - ring för visning! - Brf äger marken - Sluten innergård - Sänkt avgift 1 jan 2026 - 1 min till tåget - Nära till grönområden - All tänkbar service nära - Stor uteplats - Eget separat förråd Välkommen hem, till Götalandsvägen 213b. I ett lugnt och ombonat område finner du denna ljusa och stilrena markplanslägenhet med nybyggnadsår 2017 (inflytt 2018). Här bor du med hög standard, genomtänkta materialval och en fantastisk uteplats som vetter mot en trygg och grönskande, sluten innergård – en perfekt förlängning av vardagsrummet under årets varmare månader. Tack vare den genomtänkta byggkonstruktionen och föreningens bullerväggar är det otroligt tyst läge. När du kliver in möts du av en rymlig hall som ger god plats för avhängning, stort badrum med kombinerad tvättmaskin, öppen och social planlösning där kök och vardagsrum samspelar på bästa sätt. De stora fönsterpartierna släpper in rikligt med ljus och skapar en härligt luftig känsla. Köket är modernt och fullt utrustat, och den smarta planlösningen gör det enkelt att möblera både för vardag och fest - med perfekt utgång från köket till bostadens uteplats! Läget är svårt att slå: endast en minut till tåget, vilket gör detta till ett perfekt hem för dig som vill bo modernt och lugnt men samtidigt ha extremt smidig pendling. Ett bekvämt och lättskött boende – bara att flytta in och trivas!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF On Track

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling