Logotyp av Fastighetsbyrån Knivsta
Logotyp av Fastighetsbyrån Knivsta

Orrspelsgatan 71

Alsike, Knivsta kommun

Visa på karta

865 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    21 m²
    Våning
    4 av 5, hiss finns
    Avgift
    2 249 kr/mån
    Driftkostnad
    4 500 kr/år

Byggår
2016
Förening
BRF Almynta 1
Energiklass
E
Pris/m²
41 190 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Välkommen till Orrspelsgatan 71 och främre delen av Alsike. Yteffektiv, modern och fullutrustad studiolägenhet om 21 kvm med låg månadsavgift och stor balkong i soligt sydvästläge. Helkaklat badrum med golvvärme och kombimaskin (tvätt/tork). Bra förvaring i garderober samt klädkammare i hallen. Genomgående har lägenheten parkettgolv och vitmålade väggar. Högt belägen på våning 4 av 5. Välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Almynta 1

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling