Logotyp av Peab Bostad AB
Logotyp av Peab Bostad AB

Bergavägen 2B

Åkersberga, Österåkers kommun

Visa på karta

2 220 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1 rum
    Boarea
    32 m²
    Våning
    3 av 3, hiss finns
    Avgift
    2 641 kr/mån

Energiklass
E
Pris/m²
69 375 kr/m²
Nyproduktion
Uteplats
Hiss
Det är ovanligt att en etta har en takterrass som dessutom ligger i soligt söderläge! En bra bok en varm sommarkväll, eller plats för julgranen, möjligheterna är oändliga. Inne i lägenheten finns en mängd saker för att göra livet lite mer bekvämt. Diskmaskin och micro i köket, och egen tvätt- och torkmöjlighet i det rymliga badrummet.
Läs mer om bostaden

Upptäck projektet

Räkna på ditt nya boende

Föreningen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling