Logotyp av MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg
Logotyp av MOHV Bromma/Solna/Sundbyberg

Karlsbodavägen 57

Mariehäll, Stockholms kommun

Visa på karta

2 195 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1.5 rum
    Boarea
    35 m²
    Våning
    1 av 4, hiss finns
    Avgift
    2 731 kr/mån
    Driftkostnad
    8 184 kr/år

Byggår
2007
Förening
BRF Bällstabacken 4
Energiklass
E
Pris/m²
62 714 kr/m²
Premium
Uteplats
Hiss
- Sundbyberg C runt knuten - Tunnelbana & pendeltåg på kort gångavstånd - Diskmaskin och tvättmaskin - Fantastiskt genomgående ljusinsläpp - Gott om förvaring - Förening äger marken Äntligen saluförs en etta på Karlsbodavägen. En välplanerad pärla med moderna bekvämligheter som diskmaskin, tvättmaskin och gott om förvaring. Trivsam uteplats precis utanför din egen ingång. Tack vare dess genomtänkta planlösning ges utrymme för ett ordentligt kök i anslutning till matplats, stort vardagsrum med plats för soffgrupp samt avskild sovdel med plats för dubbelsäng. Modernt helkaklat badrum med tvättmaskin installerad. Här bor du rofyllt samtidigt som stadspulsen infinner sig runt knuten. På bara en minuts gångavstånd når du Sundbybergs centrum och har smidiga kommunikationer till Stockholm City. Njut av det breda utbudet av restauranger och butiker runt hörnet. Perfekt för den som söker bekvämlighet och stadsliv i ett. Är du intresserad eller har frågor, kontakta mäklare på 076-176 2021!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Bällstabacken 4

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling