Logotyp av Mäklarringen Botkyrka/Salem
Logotyp av Mäklarringen Botkyrka/Salem

Timotejvägen 2 1tr

Hallunda - Norsborg, Botkyrka kommun

Visa på karta

1 250 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    1.5 rum
    Boarea
    44,5 m²
    Våning
    1 av 7, hiss finns
    Avgift
    4 441 kr/mån
    Driftkostnad
    4 000 kr/år

Byggår
1972
Förening
HSB BRF Timotejen i Norsborg
Pris/m²
28 090 kr/m²
Balkong
Hiss
Vill du veta mer om denna bostad? För mer information och anmälan till visning klickar du på knappen ”Läs mer hos mäklaren”
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Timotejen i Norsborg

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling